PFM4914BB6M48D0C04 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vicor Corporation
W magazynie: 1
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 8,33A 85 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PFM4914BB6M48D0C04
Numer produktu DigiKey
1102-5462-ND
Producent
Numer produktu producenta
PFM4914BB6M48D0C04
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 400W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Wymagana zewnętrzna rektyfikacja, PFC, wejście uniwersalne
Producent
Vicor Corporation
Temperatura robocza
-20°C - 100°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
92%
Opakowanie
Taca
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
4,91" x 1,40" x 0,37" (124,8mm x 35,5mm x 9,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cTUVus, cURus
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Regulacja linii
±3%
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Regulacja obciążenia
±3%
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,33A
Waga
0.344lb (156.04g)
Moc (W)
400 W