P036F048T12AL
P036F048T12AL
Numer produktu DigiKey
1102-1019-ND
Producent
Numer produktu producenta
P036F048T12AL
Opis
DC DC CONVERTER 48V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł regulatora wstępnego Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 48V 2,5A 18V - 60V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P036F048T12AL Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A
Prod.
Moc (W)
120 W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ
Moduł regulatora wstępnego
Sprawność
95%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Rozmiar / wymiar
1,28" x 0,87" x 0,26" (32,5mm x 22,0mm x 6,7mm) (dł. x szer. x wys.)