MEM2012S25R0T001
Numer produktu DigiKey
445-6199-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-6199-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-6199-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MEM2012S25R0T001
Opis
FILTER LC(T) 25MHZ SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LC (typ T) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał 100 mA 0805 (2012 metryczne), 3 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MEM2012S25R0T001 Modele
Kategoria
Wartość tłumienia
30dB przy 70MHz - 2GHz
Producent
TDK
Prąd
100 mA
Seria
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Zastosowania
Linie do transmisji danych dla urządzeń mobilnych
Typ
Dolnoprzepustowe
Napięcie - znamionowe
10V
Rząd filtra
Trzeci
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
LC (typ T)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 3 podkładki PC
Liczba kanałów
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość środkowa / graniczna
25MHz (odcięcie)
Wysokość
0,037" (0,95mm)