LMZ31520RLGT
Numer produktu DigiKey
296-37223-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-37223-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-37223-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMZ31520RLGT
Opis
DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,6 - 3,6V 20A 3V - 14,5V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMZ31520RLGT Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, UVLO
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
96%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 72-BQFN
Napięcie - wejściowe (min.)
3V
Rozmiar / wymiar
0,64" x 0,60" x 0,23" (16,2mm x 15,2mm x 5,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
14,5V