LM46000PWPT
Numer produktu DigiKey
296-37987-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-37987-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-37987-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM46000PWPT
Opis
IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Nastawne 1V 1 Wyjście 500mA 16-PowerTSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM46000PWPT Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
60V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Seria
Napięcie - wyjściowe (maks.)
28V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
200kHz - 2,2MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
16-HTSSOP
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V