IB048E120T40N1-00
Numer produktu DigiKey
1102-1118-ND
Producent
Numer produktu producenta
IB048E120T40N1-00
Opis
DC DC CONVERTER 9.5-13.75V 480W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pośredni przetwornik magistrali Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 9,5 - 13,75V 40A 38V - 55V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
40A
Prod.
Moc (W)
480 W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Zdalne wł./wył., UVLO
Typ
Pośredni przetwornik magistrali
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba wyjść
1
Sprawność
97,4%
Napięcie - wejściowe (min.)
38V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
55V
Obudowa / skrzynia
Eighth Brick
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
2,30" x 0,90" x 0,38" (58,4mm x 22,9mm x 9,7mm) (dł. x szer. x wys.)