HCPL-4200-000E
Numer produktu DigiKey
516-1547-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
HCPL-4200-000E
Opis
OPTOISO 3.75KV RECEIVER 8DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Optoizolator Odbiornik pętli prądowej 3750Vrms 1 kanał 8-DIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HCPL-4200-000E Modele
Kategoria
Opóźnienie propagacji tpLH / tpHL (maks.)
1,6µs, 1µs
Producent
Broadcom Limited
Czas narastania / opadania (typ.)
55ns, 15ns
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania
4,5V - 20V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Odbiornik pętli prądowej
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba kanałów
1
Obudowa / skrzynia
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Napięcie - izolacji
3750Vrms
Obudowa dostawcy urządzenia
8-DIP
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.)
1kV/µs
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Typ wejścia
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy / kanał
25mA