Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Silicon Labs
W magazynie: 0
Arkusz danych
ARM® Cortex®-M3 Tiny Gecko Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 32K x 8 FLASH 64-QFN (9x9)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EFM32TG840F32-QFN64
Numer produktu DigiKey
914-1036-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EFM32TG840F32-QFN64
Opis
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64QFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EFM32TG840F32-QFN64 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
4K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,85V - 3,8V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Przetworniki danych
A/D 8x12b; D/A 2x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M3
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz