EFM32TG222F32-QFP48 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Silicon Labs
W magazynie: 0
Arkusz danych
ARM® Cortex®-M3 Tiny Gecko Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 32MHz 32K x 8 FLASH 48-TQFP (7x7)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EFM32TG222F32-QFP48
Numer produktu DigiKey
914-1029-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EFM32TG222F32-QFP48
Opis
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
4K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,85V - 3,8V
Status części
Nieaktualne
Przetworniki danych
A/D 4x12b; D/A 1x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M3
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
32MHz