DS5000T-32-16+
Numer produktu DigiKey
DS5000T-32-16+-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS5000T-32-16+
Opis
IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40EDIP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8051 DS500x Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 32K x 8 NVSRAM 40-EDIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DS5000T-32-16+ Modele
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
32
Prod.
Rozmiar pamięci programów
Seria
Typ pamięci programów
NVSRAM
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,75V - 5,25V
Status części
Nieaktualne
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Procesor rdzenia
8051
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
40-EDIP
Prędkość
16MHz
Obudowa / skrzynia
Moduł 40-DIP (0,610", 15,495mm)