CSLW6B40M
Numer produktu DigiKey
480-3255-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSLW6B40M
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 40MA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 40mA 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe Moduł
Kategoria
Czułość
25,5V/A
Prod.
Napięcie - zasilania
4,5V - 10,5V
Seria
Czas odpowiedzi
3µs
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania (maks.)
9mA
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 100°C