CRPS24VDC-120
Numer produktu DigiKey
582-1149-ND
Producent
Numer produktu producenta
CRPS24VDC-120
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 200mA
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Producent
CR Magnetics Inc.
Prąd - wyjściowy (maks.)
200mA
Seria
Moc (W)
5W
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ wejścia
Prąd zmienny
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,42" x 3,28" (76,0mm x 36,0mm x 83,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
120V~