B048F096T24 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vicor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Moduł konwertera magistrali Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 9,6V 25A 38V - 55V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B048F096T24
B048F096T24
Numer produktu DigiKey
1102-1001-ND
Producent
Numer produktu producenta
B048F096T24
Opis
DC DC CONVERTER 9.6V 240W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
25A
Prod.
Moc (W)
240 W
Seria
Napięcie - izolacji
2.25 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nieaktualne
Funkcje
Zdalne wł./wył., UVLO
Typ
Moduł konwertera magistrali
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba wyjść
1
Sprawność
96,2%
Napięcie - wejściowe (min.)
38V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
55V
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
1,28" x 0,87" x 0,26" (32,5mm x 22,0mm x 6,7mm) (dł. x szer. x wys.)