APTH020A0X3-SRZ jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
OmniOn Power
W magazynie: 0
Arkusz danych
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,6 - 3,6V 20A 2,4V - 5,5V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
APTH020A0X3-SRZ
Numer produktu DigiKey
555-1260-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
APTH020A0X3-SRZ
Opis
DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A
Prod.
Moc (W)
72 W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, UVLO
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Sprawność
92,9%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
2,4V
Obudowa / skrzynia
Moduł 10-SMD
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,53" x 0,33" (33,0mm x 13,5mm x 8,5mm) (dł. x szer. x wys.)