AMK432BJ477MM-T
Numer produktu DigiKey
587-4368-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-4368-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-4368-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMK432BJ477MM-T
Opis
CAP CER 470UF 4V X5R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X5R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
AMK432BJ477MM-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)