AMK325ABJ157MM-T
Numer produktu DigiKey
587-4338-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AMK325ABJ157MM-T
Opis
CAP CER 150UF 4V X5R 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AMK325ABJ157MM-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)