AMK316BBJ157ML-T
Numer produktu DigiKey
587-3979-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3979-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3979-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMK316BBJ157ML-T
Opis
CAP CER 150UF 4V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
AMK316BBJ157ML-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)