AMK316AC6107ML-T
Numer produktu DigiKey
587-3981-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3981-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3981-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AMK316AC6107ML-T
Opis
CAP CER 100UF 4V X6S 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF ±20% 4V Kondensatory ceramiczne X6S 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
AMK316AC6107ML-T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)