ALD-214012PJ111
Numer produktu DigiKey
285-ALD-214012PJ111-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALD-214012PJ111
Opis
LED DRIVER CC BOOST 44V 140MA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
140mA 44V (maks.) Prąd stały Sterowniki LED Podwyższenie napięcia Topologia 2 Wyjście
Kategoria
Napięcie - wyjściowe
44V (maks.)
Producent
TDK-Lambda
Prąd - wyjściowy (maks.)
140mA
Seria
Moc (W)
6 W
Opakowanie
Zbiorcze
Regulacja jasności
Analogowe, PWM
Status części
Ostatnio kupiono
Funkcje
Zdalne wł./wył., OVP
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Złącze
Topologia
Podwyższenie napięcia
Rozmiar / wymiar
3,35" x 0,85" x 0,20" (85,0mm x 21,5mm x 5,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Waga
0.02lb (9.07g)
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V