ACMF-03-650-T
Numer produktu DigiKey
535-12375-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ACMF-03-650-T
Opis
CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 65 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 2,5Ohm (typ.)
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
100mA
Producent
Abracon LLC
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2,5Ohm (typ.)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
10V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,035" x 0,027" (0,88mm x 0,68mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedancja przy częstotliwości
65 Ohms @ 100 MHz