UOLED-96G2-AR
Numer produktu DigiKey
1613-1115-ND
Producent
Numer produktu producenta
UOLED-96G2-AR
Opis
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.96"
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) OLED - pasywna matryca TTL 0,96" (24,38mm) 96 x 64
Kategoria
Obszar widzenia
20,14mm x 13,42mm (szer. x wys.)
Producent
4D Systems Pty Ltd
Podświetlenie
Bez podświetlenia
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
96 x 64
Status części
Aktywny
Interfejs
TTL
Typ wyświetlacza
OLED - pasywna matryca
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Rozmiar ekranu po przekątnej
0,96" (24,38mm)