PIXXILCD-25P4-CTP_View2
PIXXILCD-25P4-CTP
Numer produktu DigiKey
1613-PIXXILCD-25P4-CTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIXXILCD-25P4-CTP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.5"
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy I2C, SPI, UART 2,5" (63,50mm) 240 x 240
Czarne
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,5" (63,50mm)