PIXXILCD-13P2-CTP-CLB_View2
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
Numer produktu DigiKey
1613-PIXXILCD-13P2-CTP-CLB-ND
Producent
Numer produktu producenta
PIXXILCD-13P2-CTP-CLB
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.3"
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy I2C, SPI, UART 1,3" (33,02mm) 240 x 240
Kategoria
Podświetlenie
LED, białe
Producent
4D Systems Pty Ltd
Piksele punktowe
240 x 240
Opakowanie
Skrzynka
Interfejs
I2C, SPI, UART
Status części
Aktywny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Kolor tła
Czarne
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Bazowy numer produktu
Rozmiar ekranu po przekątnej
1,3" (33,02mm)