GEN4-IOD-28T
Numer produktu DigiKey
1613-1380-ND
Producent
Numer produktu producenta
GEN4-IOD-28T
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy Wi-Fi 2,8" (71,12mm) 240 x 320
Modele EDA/CAD
GEN4-IOD-28T Modele
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,8" (71,12mm)
Producent
4D Systems Pty Ltd
Obszar widzenia
43,20mm x 57,60mm (szer. x wys.)
Seria
Podświetlenie
LED
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
240 x 320
Status części
Aktywny
Interfejs
Wi-Fi
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Raster punktowy
0,18mm x 0,18mm (szer. x wys.)