ARMADILLO-43T Back
ARMADILLO-43T
Numer produktu DigiKey
1613-1027-ND
Producent
Numer produktu producenta
ARMADILLO-43T
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Producent
4D Systems Pty Ltd
Obszar widzenia
95,04mm x 53,86mm (szer. x wys.)