4DHDMI-43-480-272-CT-EAR-500
Numer produktu DigiKey
1613-4DHDMI-43-480-272-CT-EAR-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
4DHDMI-43-480-272-CT-EAR-500
Opis
8.0'' 1280 X 800 1000CD/M2 CAPAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Producent
4D Systems Pty Ltd
Obszar widzenia
96,04mm x 54,86mm (szer. x wys.)