TPL730F33-FR
Numer produktu DigiKey
5503-TPL730F33-FRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5503-TPL730F33-FRCT-ND - Taśma cięta (CT)
5503-TPL730F33-FRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPL730F33-FR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 4-DFN (1x1)
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,25V przy 300mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Seria
PSRR
65dB - 45dB (1kHz - 1MHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu, włączanie
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
4-XDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
4-DFN (1x1)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V