TPL730F33-FR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TPL730F33-FR |
Opis | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4-DFN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 4-DFN (1x1) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Spadek napięcia (maks.) 0,25V przy 300mA |
Prod. | Prąd - wyjściowy |
Seria | PSRR 65dB - 45dB (1kHz - 1MHz) |
Konfiguracja wyjściowa | Temperatura robocza -40°C - 125°C (TJ) |
Typ wyjścia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Liczba regulatorów 1 | Obudowa / skrzynia 4-XDFN podkładka odsłonięta |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa dostawcy urządzenia 4-DFN (1x1) |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 3,3V |