TPL730F33-5TR
Numer produktu DigiKey
5503-TPL730F33-5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5503-TPL730F33-5TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
5503-TPL730F33-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPL730F33-5TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPL730F33-5TR Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,25V przy 300mA
Prod.
Prąd - wyjściowy
Seria
PSRR
60dB - 40dB (1kHz - 1MHz)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Charakterystyka sterowania
Ograniczenie prądu, włączanie
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V