TPH2504-TR
Numer produktu DigiKey
5503-TPH2504-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5503-TPH2504-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
5503-TPH2504-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPH2504-TR
Opis
IC OPAMP 4 CIRCUIT 14-TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Standardowe ((ogólnego przeznaczenia) Wzmacniacze 4 Obwody Jednostronne, rail-to-rail 14-TSSOP
Kategoria
Prąd - polaryzacja wejściowa
3 pA
Prod.
Napięcie - wejściowe niezrównoważenia
2 mV
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania
6,5mA (x4 kanał)
Status części
Aktywny
Prąd - wyjściowy / kanał
290 mA
Typ wzmacniacza
Napięcie - rozpiętość (min.)
2.5 V
Liczba obwodów
4
Napięcie - rozpiętość (maks.)
5.5 V
Typ wyjścia
Jednostronne, rail-to-rail
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Szybkość narastania
200V/µs
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Iloczyn wzmocnienia i szerokości pasma
120 MHz
Obudowa / skrzynia
14-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Szerokość pasma -3dB
250 MHz