PF238W9EM
Numer produktu DigiKey
19-PF238W9EM-ND
Producent
Numer produktu producenta
PF238W9EM
Opis
PRIVACY FILTER MONITORS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Filtr prywatności Monitory 23,8" (23,80", 605mm)
Kategoria
Typ
Filtr prywatności
Producent
3M
Zastosowania
Monitory
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar ekranu po przekątnej
23,8" (23,80", 605mm)
Status części
Aktywny
Obszar widzenia
535,69mm x 300,99mm (szer. x wys.)