N3429-5202RB
Numer produktu DigiKey
MHR26S-ND
Producent
Numer produktu producenta
N3429-5202RB
Opis
CONN HEADER R/A 26POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 26 pozycja 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
N3429-5202RB Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,240" (6,10mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,112" (2,84mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,340" (8,64mm)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd znamionowy (A)
1,75A