N3428-5302RB
Numer produktu DigiKey
MHR20N-ND
Producent
Numer produktu producenta
N3428-5302RB
Opis
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 20 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
N3428-5302RB Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,240" (6,10mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,112" (2,84mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,340" (8,64mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący, kołnierz montażowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1,75A