N2540-6V0C-RB-WG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 206
Arkusz danych
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
N2540-6V0C-RB-WG
Numer produktu DigiKey
MSH40KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MSH40KCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
N2540-6V0C-RB-WG
Opis
CONN HEADER SMD 40POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
N2540-6V0C-RB-WG Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,243" (6,17mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,390" (9,91mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Funkcje
Żłobek kluczujący, montaż nasadowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
1,75A