MNU14-250DMIK
Numer produktu DigiKey
920046-04-ND
Producent
Numer produktu producenta
MNU14-250DMIK
Opis
CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,250" (6,35mm) Szybkozłącze Męskie 14-16 AWG Zagniatanie Złącze Pełna izolacja
Kategoria
Zakończenie
Zagniatanie
Producent
3M
Przekrój przewodu
14-16 AWG
Seria
Izolacja
Pełna izolacja
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Funkcje
Spoina liniowo-doczołowa
Typ zacisku
Standard
Kolor
Niebieskie
Płeć
Męskie
Materiał styku
Miedź
Szerokość wypustu
0,250" (6,35mm)
Wykończenie styku
Cyna
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)
Średnica izolacji
0,170" (4,32mm)
Długość - całkowita
0,950" (24,13mm)