Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 48
Arkusz danych
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 1,500" (38,10mm) 2 do 1 Czarne 4,00' (1,22m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FP-301VW-1.5-BLACK-4'-BUL
Numer produktu DigiKey
FP-301VW-1.5-BLACK-4'-BUL-ND
Producent
Numer produktu producenta
FP-301VW-1.5-BLACK-4'-BUL
Opis
HEATSHRINK 1-1/2" X 4' BLACK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,040" (1,02mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Obniżona palność
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
100°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
50°F - 80°F (10°C - 27°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
120 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
1,500" (38,10mm)
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,750" (19,05mm)