FP-301-1.5-YELLOW-4'-BULK jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
3M
W magazynie: 663
Arkusz danych
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 1,500" (38,10mm) 2 do 1 Żółte 4,00' (1,22m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FP-301-1.5-YELLOW-4'-BULK
Numer produktu DigiKey
FP-301-1.5-YELLOW-4'-BULK-ND
Producent
Numer produktu producenta
FP-301-1.5-YELLOW-4'-BULK
Opis
HEATSHRINK FP301 1 1/2-48" YELLO
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,040" (1,02mm)
Funkcje
Obniżona palność, odporny na rozpuszczalniki
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
100°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
50°F - 80°F (10°C - 27°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Średnica wewnętrzna - dostarczona
1,500" (38,10mm)
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,750" (19,05mm)