Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
3M
W magazynie: 614
Arkusz danych
Termokurczliwe Rurki, elastyczne 0,063" (1,60mm) 2 do 1 Przezroczyste 4,00' (1,22m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FP-301-1/16-CLEAR-4'-BULK
Numer produktu DigiKey
FP-301-1/16-CLEAR-4'-BULK-ND
Producent
Numer produktu producenta
FP-301-1/16-CLEAR-4'-BULK
Opis
HEATSHRINK FP301 1/16-48" CLEAR
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Grubość ścianki odtworzona
0,017" (0,43mm)
Prod.
Materiał
Seria
Funkcje
Odporny na rozpuszczalniki
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Typ
Temperatura obkurczania
100°C
Kurczliwość
Temperatura przechowywania/chłodni
50°F - 80°F (10°C - 27°C)
Długość
4,00' (1,22m)
Trwałość magazynowa
120 mies.
Średnica wewnętrzna - dostarczona
0,063" (1,60mm)
Początek trwałości magazynowej
Data produkcji
Średnica wewnętrzna - odtworzona
0,031" (0,79mm)