D2540-6002-AR
Numer produktu DigiKey
MHC40E-ND
Producent
Numer produktu producenta
D2540-6002-AR
Opis
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
D2540-6002-AR Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,243" (6,17mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,112" (2,84mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,492" (12,50mm)
Opakowanie
Taca
Wysokość izolacji
0,390" (9,91mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Żłobek kluczujący
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
1,75A