961125-6804-AR
Numer produktu DigiKey
3M155862-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
961125-6804-AR
Opis
CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 25 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
961125-6804-AR Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,268" (6,80mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,496" (12,60mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Pătrat
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba rzędów
1
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Styl
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Osłona
Niezakryte
Kolor izolacji
Czarne
Typ mocowania
Prąd znamionowy (A)
2A