951105-7722-AR
Numer produktu DigiKey
3M156873-05-ND
Producent
Numer produktu producenta
951105-7722-AR
Opis
CONN HEADER R/A 5POS 2MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 5 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
951105-7722-AR Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,305" (7,75mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,110" (2,79mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,079" (2,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
1A