939850-01-36-RA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
W magazynie: 0
Arkusz danych
36 Pozycja Gniazdo Złącze 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
939850-01-36-RA
Numer produktu DigiKey
939850-01-36-RA-ND
Producent
Numer produktu producenta
939850-01-36-RA
Opis
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
939850-01-36-RA Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,325" (8,25mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,125" (3,18mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ styku
Widlasty
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
1500V