929550-01-32-EU
Numer produktu DigiKey
929550E-01-32-ND
Producent
Numer produktu producenta
929550-01-32-EU
Opis
CONN HEADER R/A 32POS 2.54MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 32 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,295" (7,49mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,110" (2,79mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT)
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
2,5A
Typ mocowania
Grubość wykończenia styku - bolec
10,0µin (0,25µm)
Zakończenie
Lutowany
Bazowy numer produktu
Typ mocowania
Przeciwsobne
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CONN HEADER R/A 1POS
W magazynie: 520
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
W magazynie: 4000
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
W magazynie: 609
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
W magazynie: 5579
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM