8KJ1-0727-0250
Numer produktu DigiKey
3M12025-ND
Producent
Numer produktu producenta
8KJ1-0727-0250
Opis
CABLE ASSY PCIE X4 F-M 250MM 1=1
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64 pozycyjne PCIe x4 Gniazdo na krawędź karty 0,820' (250,00mm, 9,843") Srebro Ekranowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
8KJ1-0727-0250 Modele
Kategoria
Funkcje
Przedłużacz
Producent
3M
Typ kabla
Płaski, twinax
Seria
Zastosowanie
Wewnętrzny
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
0,820' (250,00mm, 9,843")
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Złącza kablowe
PCIe x4
Ekranowanie
Ekranowany
Liczba pozycji
64
Przekrój przewodu
30 AWG
Typ złącza
Gniazdo na krawędź karty
Temperatura robocza
-20°C - 80°C