8KDJ-0982-0125 ASSY
Numer produktu DigiKey
19-8KDJ-0982-0125ASSY-ND
Producent
Numer produktu producenta
8KDJ-0982-0125 ASSY
Opis
TWIN AXIAL PCI EXPRESS EXTENDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
164 pozycyjne PCIe x16 Krawędź płytki - gniazdo, kąt prosty 0,410' (125,00mm, 4,921") Srebro Ekranowany
Kategoria
Płeć
Żeńskie - męskie
Producent
3M
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Seria
Typ kabla
Płaski, twinax
Opakowanie
Skrzynka
Długość
0,410' (125,00mm, 4,921")
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Złącza kablowe
PCIe x16
Ekranowanie
Ekranowany
Liczba pozycji
164
Przekrój przewodu
30 AWG