8KD8-0983-0250 ASSY
Numer produktu DigiKey
19-8KD8-0983-0250ASSY-ND
Producent
Numer produktu producenta
8KD8-0983-0250 ASSY
Opis
TWIN AXIAL PCI EXPRESS EXTENDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
98 pozycyjne PCIe x8 Gniazdo na krawędź karty 0,820' (250,00mm, 9,843") Srebro Ekranowany
Kategoria
Płeć
Żeńskie - męskie
Producent
3M
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Seria
Typ kabla
Płaski, twinax
Opakowanie
Skrzynka
Długość
0,820' (250,00mm, 9,843")
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Złącza kablowe
PCIe x8
Ekranowanie
Ekranowany
Liczba pozycji
98
Przekrój przewodu
30 AWG