8KCE-0953-250=ASSY
Numer produktu DigiKey
19-8KCE-0953-250=ASSY-ND
Producent
Numer produktu producenta
8KCE-0953-250=ASSY
Opis
ASSY/PCI EXTENDER GEN 4.0/0.25M
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
164 pozycyjne PCIe x16 Gniazdo na krawędź karty 0,820' (250,00mm, 9,843") Srebro Nieekranowane
Kategoria
Płeć
Żeńskie - męskie
Producent
3M
Typ kabla
Płaski, twinax
Seria
Zastosowanie
Wewnętrzny
Opakowanie
Skrzynka
Długość
0,820' (250,00mm, 9,843")
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Złącza kablowe
PCIe x16
Ekranowanie
Nieekranowane
Liczba pozycji
164
Przekrój przewodu
30 AWG