45130-010030-3749/30-S-3
Numer produktu DigiKey
3M15518-3M155958-X-3-ND
Producent
Numer produktu producenta
45130-010030-3749/30-S-3
Opis
SGL END CBL ASSY 30POS SKT 3"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na kabel 0,250' (76,20mm, 3,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Producent
3M
Długość
0,250' (76,20mm, 3,00")
Seria
Funkcje
Klucz polaryzujący
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare, taśma
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Nieekranowane
Typ złącza
Gniazdo na kabel
Zakończenie kabla
IDC
Liczba pozycji
30
Wykończenie styku
Złoto
Liczba rzędów
2
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
SGL END CBL ASSY 30POS SKT 6"