45130-010030-3749/30-D-6
Numer produktu DigiKey
3M15518-3M155958-3M15518-6-ND
Producent
Numer produktu producenta
45130-010030-3749/30-D-6
Opis
DBL END CBL ASY 30POS SKT 6"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Liczba pozycji
30
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 88
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Długość alternatywna
DBL END CBL ASY 30POS SKT 3"