45120-010030-3749/20-S-6
Numer produktu DigiKey
3M15517-3M155953-X-6-ND
Producent
Numer produktu producenta
45120-010030-3749/20-S-6
Opis
SGL END CBL ASSY 20POS SKT 6"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na kabel 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Długość
0,500' (152,40mm, 6,00")
Typ złącza
Gniazdo na kabel
Liczba pozycji
20
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 35
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Długość alternatywna
SGL END CBL ASSY 20POS SKT 3"